angajari

     Activitatea grupului de firme Dianex este una in permanenta dezvoltare, de aceea cautam sa angajam si sa integram in cadrul echipei, persoane absolvente de facultate si caracterizate prin profesionalism si dedicare. Daca doresti sa te alaturi echipe Dianex, alege postul care crezi ca ti se potriveste, citeste cu atentie cerintele acestuia si trimite un CV.

Contabil Junior

Responsabilitati:

  • Lucreaza sub coordonarea si indrumarea unui Contabil Senior;
  • Primeste, ordoneaza si proceseaza in programul Nexus documentele primare furnizate de clienti;
  • Se deplaseaza la institutii (ANAF, ITM, Primarie, AJOFM, Casa de Sanatate si Pensii, etc) pentru rezolvarea diverselor probleme;
  • Se afla intr-un program de pregatire continua;

Cerinte:

  • Absolvent facultate (economice - reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu);
  • Cunostinte de baza pentru pachetul Msoffice (Word si Excel);
  • Cunostinte limba engleza  (reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu);
  • Dorinta de a cumula un bagaj mare de cunostinte intr-un timp scurt;

Beneficii:

  • Program 8 ore;
  • Weekend si sarbatori legale - liber;
  • Conditii excelente de lucru si un colectiv primitor;
  • Posibilitatea de promovare in pozitia de Contabil Senior.

Solicitare Angajare

  1. _____________________________
  2. Numar Telefon(*)
    Completati corect!
  3. Adresa Email(*)
    Invalid Input
  4. Postul dorit
  5. Ataseaza CV(*)
    Ataseaza CV
  6. Cod siguranta(*)
    Cod siguranta
    Cod gresit

Problema pe care o au oamenii nu este ca tintesc prea sus si esueaza, ci ca tintesc prea jos si reusesc.” — Michelangelo Buonarroti